Masakër në Pyjet e Gërmisë!

0
1564

Pyjet prej Gërmisë deri në Butoc, Mramor e Marec janë duke u prerë në mënyrë të pamëshirshme.

Përmes një fotografie të postuar nga Vrojtuesit e lagjes  një qytetarë ka bërë të ditur pyjet në këto rajone janë duke u masakruar.

“Janë tu bo masaker neper pytje prej Germise deri ne Butoc, Mramor e Marec”, thuhet në shkrim.

Kujtojmë se malet e vendit tonë vazhdojnë të shkatërrohen dhe asesi nuk po arrijnë të kontrollohen nga përgjegjësit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu