Mbahet Mitingu i 54 i poezisë në Gjakovë

0
1397

Njoftim

Klubi Letrar “Gjon Nikollë Kazazi”- Gjakovë mban Mitingun e 54 të Poezisë, më datë 18, 19 dhe 20 tetor 2018.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu