Mesazhi interesant i Albinit për Ramushin dhe Isën

0
670

kurti albin

Kreu i Vetëvendosjes ka ironizuar me pozitën e kryeministrit, ku ka thënë edhe disa batuta në drejtim të kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa si dhe Ramush Haradinajt të AAK-së.

Kurti gjatë një konference për media ka përmendur vazhdimisht një thënie që dy trupa kanë luftuar për një karrige, transmeton Zëri.

“Këta ishin dy trupa, një karrige dhe asnjë tru, kështu ka qenë situata aty. Natyrisht se dy trupa në një karrige nuk kanë si shkojnë. Filloj të acarohet për këto ambicie të papërmbajtura për këto apetiti të pakontrolluar të vetë atyre dhe natyrisht është helmuar situata. Por dje shkoi shumë larg, por për bindjen time ka të bëjë për dosje, ka të bëjë me pazaret e dosjeve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu