Milaim, Mero Baze po thotë se ti i ke hartu listat për vrasjen e përkrahësve të Rugovës! (Video)

0
876

Mila

Mero Baze, gazetari i njohur shqiptar, në emisionin Komiteti të Gazetës Express që transmetohet në RTK, e ka akuzuar gazetarin kosovar Milaim Zeka se kishte hartuar lista për vrasjen e njerëzve që përkrahnin Ibrahim Rugovën.

Sipas tij, kjo dëshmohet edhe përmes disa filmimeve të RTSH-së.

Dëgjojeni rrëfimin e Mero Bazës dhe akuzat që bën ai ndaj Milaim Zekës.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=zzo3-9PZBr8″ width=”560″ height=”315″]

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu