Milazim Krasniqi: Çajupi ishte idiot (VIDEO)

0
756

Nuk kanë të ndalur fyerjet e Milazim Krasniqit ndaj vlerave të kombit tonë . Pos aferës dhe rrëmujës që ka krijuar në Universitetin e Prishtinës, tani është përqendruar me të gjitha forcat t’i përdhosë dhe t’i përbaltë figurat e shquara të kombit shqiptar

Milazim Krasniqi përmes kësaj pozicionohet hapur në anën e ish-pushtuesve osmanë. Ai e cilëson Çajupin si idiot që e luftoi pushtuesin përmes veprave letrare.

/Shekulli Online/E.D./

http://www.youtube.com/watch?v=nazNjETsY04


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu