Momenti kur vritet kundërshtari i Vladimir Putin në mes të rrugës (Video +18)

0
1109

Ish-deputeti rus, Denis Voronenkov u ekzekutua me armë zjarri në një nga rrugët e kryeqytetit të Ukrainës.

Voronenkov njihej si një kundërshtar i presidentit Vladimir Putin, ndërsa u qëllua disa herë me armë në mes të Kievit.

Atentatori iu afrua pas shpine dhe e qëlloi disa herë duke u siguruar se e ka vrarë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu