MPB-ja konfirmon: Mirsad Ndrecaj dhe Beg Rizaj janë vrarë

0
885

ndrecaj-640x345

Ministria e Brendshme ka konfirmuar raportimet se Mirsad Ndrecaj, komandant NATO dhe Beg Rizaj, komandant Begu gjenden në mesin e 14 të vrarëve nga grupi i armatosur që ditë më parë zhvilloi përleshje me forcat policore në Lagjen e Trimave në Kumanovë. /Alsat-M/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu