MPB publikon video nga armatimi i vjedhur në Kullën kufitare të Gushincës (Video)

0
557

Armet e Gushices

Pas ngjarjeve të fundit që kanë ndodhur në Kunamovë, MPB-ja ka publikuar një video me armatim të vjedhur, ku thuhet se ai armatim është vjedhur në Kullën kufitare të Gushnicës.

Nje i arrestuar nga Grupi që luftoi në Kumanove, kishte pranuar që ka qen i involvuar në rastin e Gzshicës dhe i kishte derguar Policin deri tek vendi ne Malet e Karadakut dhe informohet se ne rrethana deri tani te pasqaruara kishte arrit te arratiset nga duart e Policis.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=uMRi7_QWs7g” width=”560″ height=”315″]

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu