Nait Hasani: “Zgjedhje për të dalë nga kriza, qeverisja e Mustafës joserioze” (VIDEO)

0
844

Nait Hasani

Nait Hasani deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës e ka cilësuar si jo serioze qeverisjen e kryeministrit Isa Mustafa, ndërsa ai merret aq shpesh me Facebook.

Hasani poashtu thekson se si zgjedhje për të dalë nga kriza dhe për të ju ikur konflikteve që aktualisht i ka pozita me opzoitën në vend i sheh vetëm zgjedhjet.

Hasani këto komente i ka bërë në Info Magazine të Klan Kosovës, të cilat mund t’i ndiqni më poshtë.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=JHFbn6aEGX4″ width=”560″ height=”315″]

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu