Natë e rënd për Istogun. Erëra të forta frikësojnë qytetarët (Video)

0
702
Ererat ne istog

Istogu është duke përjetuar një natë më të vështirë se disa vende të Kosovës.

Atje aktualisht është duke mbretëruar një mot i ligë me erë të fuqishme dhe reshje të borës.

Si pasoj e këtij moti Istogu ka mbetur pa energji elektrike ndërsa era e fortë ka nisur të shkaktoj edhe dëme atje.

Qytetarët kanë thënë se mot ka nisur t’i frikësoj. /Zëri/

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=7KFJf0dMx7o” width=”560″ height=”315″]

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu