Nëse këto fotografi nuk e tronditin Evropën, atëherë asgjë nuk do ta bëjë (Foto)

0
1038

Ikja nga Lufta

Sot një fëmijë sirianë është mbytur së bashku me 10 persona të tjerë në detë derisa po provonin që me një anije të shkonin në drejtim të Greqisë.

Fotografitë rrëqethëse po shpërndahen gjithandej nëpër rrjetet sociale dhe mediumet e huaja.

Apeli është i njëjtë.

“Nëse këto fotografi nuk do ta zgjojnë Evropën atëherë asgjë nuk do ta bëjë”, shkruajnë mediet e huaja.

Ikja nga Lufta 1

 

Ikja nga Lufta 2

 

Ikja nga Lufta 3

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu