Nis takimi i Thaçit me Mustafën

0
711

Hasha me Isen koke me koke

Ka filluar takimi midis liderëve të dy partive të koalicionit PDK-LDK.

Bashkë me Thaçin në takim ka shkuar edhe Kadri Veseli, ndërsa Isa Mustafa është i shoqëruar nga Sabri Hamiti e Lutfi Haziri.

Aty janë Isa Mustafa, Sabri Hamiti dhe Haki Rugova e nga PDK-ja, mësohet se sapo kanë arritur Hashim Thaçi dhe Kadri Veseli.

Nga ky takim pritet të finalizohet marrëveshja mes këtyre dy partive dhe të shpaloset edhe arkitektura e re qeverisëse. Të paktën kështu ka paralajmëruar vet Hashim Thaçi dy ditë më parë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu