Një foto dëshpëruese: Askush s’flet me Nikolla Gruevskin dhe Isa Mustafën

0
633

samiti ne tirane

Nikolla Gruevski dhe Isa Mustafa janë kapur në një fotografi jo aq mirë në Samitin ‘Tirana Talks’. Atje kryeministrat e rajonit u mblodhën për të biseduar për sfidat e kësaj hapësirë.
Gruevski dhe Mustafa në një moment të pushimit shihet të jetë lenë vetëm, e gjersa kryeministrat tjerë flasin më njeri-tjetrin

samiti ne tirane

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu