Një gjashtëvjeçar mbytet në basen

0
722

Prishtinë, 2 maj – Një gjashtëvjeçar ka vdekur aksidentalisht në një basen të ujit, në fshatin Koliq. Fillimisht babai i vogëlushit kishte raportuar në polici se djali ishte larguar nga shtëpia.

Por, trupi i pajetë i fëmijës është gjetur pasi që në vend të ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse dhe zjarrfikësit, të cilët kanë zbrazur ujin e basenit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu