Njoftim: Homazh Heronjeve te Kombit Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu

0
1030

Afrimi dhe Fahriu

Homazh Heronjeve te Kombit Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu me 2 Nentor 2014!

Ne ora 11.00 homazhe ne fsh. Llugë,te Obelisku i Heroit te Kombit Afrim Zhitia!

Ne ora 12.00 homazhe te varrezat e Heronjeve te Kombit Fahri dhe Bahri Fazliu ne fsh. Llaushë!

Ne ora 14:00 nderim ne Breg te Diellit ne vendin ku kane rene heroikisht Heronjet e Kombit Afrim Zhitia she Fahri Fazliu!

Ndersa Me 3 Nenetor 2014 ne ora 12.00,ne Teatrin Kombetar ne Prishtine,mbahet Akademi Perkujtimore ne nderim te Heronjeve te Kombit Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu