Osmani kërkon rishqyrtim të vendimit të KQZ-së për t’i telefonuar votuesit nga diaspora

0
612

U. d e presidentes Vjosa Osmani i ka dërguar letër Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, lidhur me procesin e votimit dhe verifikimit të aplikimeve për votim të mërgatës, raporton Zeri.info.

Osmani ka kërkuar rishqyrtim të këtij vendimi, ndonëse e ka pranuar se kështu mbrohet vota dhe zvogëlohen keqpërdorimet.

Kjo është letra e Osmanit drejtuar KQZ-së:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu