Pack e shqetësuar me veprimin e LDK-së

0
901
Doris pack ne twiterEurodeputetja gjermane Doris Pack, është shprehur e shqetësuar me zhvillimet e fundit në Kosovë, konkretisht për bllokun opozitar. Ajo ka thënë se LDK-ja me veprimet e saj, po e fut Kosovën në një rrugë, e cila do ta kthente vendin mbrapa.
“Unë po përcjell me shumë vëmendje zhvillimet politike në Kosovë. A është LDK-ja, e vetëdijshme për rreziqet? A do ta kthejë ajo dhe partnerët e saj kohën mbrapa”, ka shkruar Pack në profilin e saj në
“Twitter.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu