Pacolli: Kushdo që e ka problem t’i kuptojë intervistat e mia, të kërkojë ndihmë nga dikush tjetër

0
821

Zëvendëskryeministri në largim dhe kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli ka theksuar se kushdo që e ka problem t’i kuptojë intervistat e tij, le të kërkojë ndihmë nga dikush tjetër, që është më i mençur dhe nuk është i frustruar.

Postimi i Pacollit në Facebook:

Dikush qe e ka te ndaluar me vendim gjyqësor të shpif në llogari të emrit tim, duhet pa hezitim, një orë e më parë të kërkoj falje, gjegjësisht ta korrigjojë shkrimin.

Kushdo që e ka problem ti kuptojë intervistat e mia, le të kërkoj ndihmë nga dikush tjetër, që është më i menqur dhe nuk është i frustruar.

Zgjedhjet e reja do të ofrojnë qeveri e cila do të përmbyllë menjëherë njohjen reciproke Kosovë-Serbi dhe kthej fokusin tek zhvillimi ekonomik dhe punësimi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu