Përplasja Pacolli-Hyseni (Audio)

0
632

Në Komisionin për Punë të Jashtme është zhvilluar një debat i ashpër mes Zëvendëskryeministrit të Parë Behgjet Pacollit dhe Kryetarit të këtij komisioni, Albin Kurtit dhe anëtarit, Skënder Hysenit.

Debat i ashpër veçanërisht është zhvilluar mes Pacollit dhe Hysenit për çështjen e njohjes nga Nigeria.

Gazeta Express sjell audion e kësaj përplasje që shoqërohet me tone të ngritura, akuza personale dhe fyerje.

Dëgjojeni…

http://www.youtube.com/watch?v=hPrLbq5TFdQ

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu