Përurohet fillimi i punimeve në rrugën Deçan-Plavë

0
915

rruga plave

Kryeministri në ikje, Hashim Thaçi do ta përurojë nesër fillimin e punimeve në rrugën Deçan-Plavë.

“Po ashtu do të bëhet dhe përurimi i rrugëve të realizuara nga Ministria e Infrastrukturës: Kodrali-Deçan, Lumbardh-Broliq, Drenoc-Junik dhe Molliq-Potok, si dhe inspektimi i punimeve në projektet në realizim në: Llukë të Epërme-Llukë të Poshtme, Dubravë-Baballoq, Pozhar-Dashinoc, Ratish i Ulët-Deçan, Ura në Dubovik, Rruga në Dobrosh dhe rruga Junik-Bjeshkët e Nemuna”, është thënë në njoftimin e Ministrisë së Infrastrukturës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu