Petroviq – zv/ministrit kosovar, Milazim Gashi: Je avokat i Listës Serbe? Duket se më shumë e doni Beogradin se Kosovën

0
1422

Kryetari i SLS’së, Sllobodan Petroviq sonte në Debat Plus thotë se votat e tij janë vjedhur nga Lista Serbe, transmeton Periskopi.

Menjëherë ka reaguar Milazim Gashi, zëvendësminister për Komunitete dhe Kthim, duke i thënë se s’janë aktiv si parti, duke argumentuar punën e Listës Serbe.

Petroviq ia ktheu: Duket më shumë se ju e doni Beogradin se Kosovën. E konfirmoni të gjithën që atë e kanë bërë. Ju jeni bërë avokat i Listës Serbe, apo cfarë’’.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu