Polici shan nënën e pjesëtarëve të Grupit të Kumanovës dhe i rrafin deri ne alivanosie (Video)

0
1351

kumanova

Polici i cili dëgjohet duke sharë nënën e pjesëtarëve të grupit të Kumanovës, gjatë arrestimit të tyre është në mesin e policëve të shpërblyer nga policia, transmeton “Lajm”.

Vendimi për shpërblimin e tij ka ndodhur në kohën kur ministër ishte Mitko Çavkov, kurse zëvendës ministër Zemri Qamili, nga partia e cila monumentet shqiptare i vendos nëpër fshatra dhe në periferi të Shkupit, kurse monumentet serbe në qendër të Shkupit.

Më poshtë mund të përcillni videon ku polici dëgjohet duke sharë nënën e pjesëtarëve të Kumanovës. Këtë pjesë të videos që përmban të sharat e policit maqedonas, mund ta përcillni nga minuta 1:20 sekonda deri në minutën 1:40 sekonda.

Me kete Video shifet se si grushtohen te arrestuarit dhe rrafen deri ne alivanosie dhe ndegjohem britma te medha nga te arrestuarit.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=DcXv40FhVhI” width=”560″ height=”315″]

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=opl21l4r8Ew” width=”560″ height=”315″]

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=8vVYJRG_-Zg” width=”560″ height=”315″]

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu