Policia e Kosovës, rrethon Selin e Vetvendosjes

0
891

Policia para Selis VV

Policia e Kosovës ka dërguar forca të shtuara policore te selia e Lëvizjes Vetëvendosje para pak momenteve dhe po e mbane ne shtetrrethim ndertesen.

Lajmin për Gazeten e konfirmoi dhe nje zyrtar i Levizjes “Vetevendosje”.

Zyra e “Vetevendosje” sqaron se aktualisht nuk dihen arsyet për këtë rrethim të selisë së kësaj partie nga ana e Policisë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu