Policia maqedonase po bastis shtëpitë në Kumanovë

0
830

Kumanova

Korrespondenti i Gazetës Express në Kumanovë, raporton se policia maqedonase ka filluar bastisjet shtëpi më shtëpi.

Në anën tjetër, një numër i madh civilësh janë duke i lëshuar shtëpitë e tyre dhe janë nisur në drejtim të Preshevës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu