Policia publikon sërish fytyrat e të arrestuarve në Kumanovë [video]

0
997

i Arrestuari ne Kumanove

Policia maqedonase ka vazhduar me publikimin e fytyrave të arrestuara nga aksioni në Kumanovë.

Së fundmi në kanalin zyrtar të policisë në YouTube është publikuar një video ku shihen të arrestuarit brenda stacionit policor të cilet duket se jan keqtrajtuar ne menyra brutale dhe mizore, shume prei tyre kan perjetuar tortura ne zyrat e Sigurimit të shtetit Sllavomaqedon ku u shifet ftyra te çara dhe nofulla te nzjerrura nga vendi.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=JVPJPoift7s” width=”560″ height=”315″]

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu