Priftit që akuzohet për vrasje i gjenden foto nudo të murgeshave

0
726

Murgesha lakuriqe

Ati Gratien Alabi, i cili po hetohet për zhdukjen e Guerrina Piscaglia, në 1 maj të vitit të kaluar, ka pasur në kompjuterin e tij një set të tërë fotosh pornografike të murgeshave lakuriq.Formularbeginn.

Detajet e veçanta të hetimit janë bërë publike nga Zyra e Prokurorisë së Arezzo, ku pas analizave teknike të kryera në Romë, në kompjuterin e priftit kongolez janë gjetur murgeshat që pozonin nudo për priftin.

Kleriku, aktualisht nën hetim për ndihmë dhe bashkëpunim në rrëmbimin dhe vrasjen e gruas Guerrina Piscaglia, kishte në kompjuter foto “të nxehta” të disa murgeshave me të cilat komunikonte në “chat”.

Gjithashtu në bazë të të fotografive, murgeshat që shfaqeshin lakuriq nga beli e poshtë ishin të lidhura direkt në kompjuterin e At Gratien.

Kjo do të thotë se ato kanë qenë “motra” të njohura nga prifti, me të cilat ai ka mbajtur raporte miqësore, gjë që e ka pranuar edhe vet.

Scomparsa nell'Aretino: padre Gratien

u vra dhe zhdukur pastaj nga prifti

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu