Qfare do Ambasadori Abbott në zyret e LDK-së para mbledhjes së Kryesisë

0
588

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Nicholas Abbott, ka mbërritur në zyret e Lidhjes Demokratike të Kosovës, pak minuta para mbajtës të mbledhjes së Kryesisë të kësaj partie.

Kjo vizitë e tij nuk ishte paralajmëruar dhe nuk dihet arsyeja.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu