Qytetari i thotë nuk jam me ty, Kurti ka një përgjigje interesante

0
1050

albin-kurti-ne-therand

Gjatë një vizite në Suharekë, deputeti i Kuvendit të Kosovës, Albin Kurti, u takua me shumë qytetarë. Një prej tyre iu drejtua dhe i tha “Djali im është me VV, por unë jam me një parti tjetër, spo di si t’ia bëjm?”

Siç duket, qytetari deshi ta zë ngushtë Kurtin me këtë koment të përkatësisë partiake. Por e menjëherëshme dhe e mprehtë ka qënë përgjigja e Kurtit, i cili ja ka kthyer me pak humor, duke i thënë që është arritje ta kesh fëmiun më të mire se vetën.

albini
Keshtu flitet me Popullin

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu