Rama ‘fryhet’ në Kuvend me iPhone 6 dhe më pas fut gishtin në… (Video)

0
1359

Edi Rma

Kryeministri Edi Rama nuk foli fare sot në Kuvend. Ai është marrë pothuajse gjatë gjithë kohës me celularin e tij të ri, që në dukje ngjan të jetë një iPhone 6.

Pasi ka bërë një selfie me Niko Peleshin, Rama ia tregon celularin edhe ministrit të Jashtëm, Ditmir Bushati.

Por më shumë sesa celulari i ri i Ramës, në sy ra më shumë fakti që kryeministri iu kthye një zakoni tip të fëmijëve: futi gishtin në gojë.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=xVbbXtoMBs8″ width=”560″ height=”315″]

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu