Ramush Haradinaj e ngrit flamurin në kufirin problematik me Malin e Zi (Foto)

0
861

Mali i zi

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj bashkë me Gent Begolli, Bekë Berishën dhe disa aktivistë tjerë të partisë sot kanë qëndruar në bjeshkët e Rugovës, në kufirin me Malin e Zi, në pjesë problematike të demarkacionit.

“Kufi, boronicat kanë nis me u pjekë? Ska me bukuri të Rugovës”, ka shkruar Bekë Berisha në llogarinë e tij në Facebook.

Në fotografinë tjetër, lideri i AAK-së e mban edhe një flamur kombëtar në duar. “Maja e Hajlës, Rugovë – 2300 metra lartësi”, shkruar Berisha. /Indeksonline/

Mali i zi 1

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu