Ramushi se ndal vrapin

0
883

Haradinaj ne vrap

Lideri i AAK’së Ramush Haradinaj ka shfrytëzuar fundjavën për t’u marrë me sport. Pavarësisht se ai vazhdimisht është aktiv, duket se kondicioni në këtë periudhë të përpjekjeve për t’u bërë Kryeministër dhe përplasjeve 5 muajshe me PDK’në, është më se i nevojshëm e sidomos tani kur dhe Isa Mustafa ka pretendime ti bei konkurenc ne postin e Kryministrit.

E derisa Haradinaj ka vrapuar dikush nga AAK është kujdesur që të bëjë fotografi.

Haradinaj ne vrape 1

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu