Rënie drastike e Shpend Ahmetit: Kush ia mori “like-at”?!

0
1089

Me largimin e Shpend Ahmetit nga Vetëvendosje, i janë larguar edhe një numër i ndjekësve të kryetarit në rrjetin social “Facebook”.

Kjo gjë vërehet dukshëm në postimet që vetë kryetari i bën. Derisa Ahmeti ishte pjesë e Vetëvendosjes, ai merrte një numër të madh të pëlqimeve dhe shpërndarjeve. Kështu, konsiderohej se ai gëzonte përkrahje të mjaftueshme nga qytetarët, njofton Gazeta Blic.

Por, siç po duket, simpatizantët e tij e ‘donin’ atë kur ishte pjesë e Vetëvendosjes.

Më poshtë gjeni disa nga postimet e bëra nga Shpend Ahmeti, derisa sa ishte pjesë e Vetëvendosjes dhe grumbullonte mijëra pëlqime.

Kurse ne Postimet e tashme pas largimit nga LVV -je, ai merre vetem 29 apo rreth 60 Like

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu