Rinisin luftimet në Kumanovë (Foto/Video)

0
962

lkum2

(I plotësuar) – Pas të shtënave të para sot, aktualisht situata në Kumanovë, respektivisht në Lagjen e Trimave, paraqitet pak më e qetë dhe me intensitet më të ulët të të shtënave.

……………..

Rreth orës 7.30 kanë filluar luftimet në Lagjem e Trimave në Kumanovë. Të dërguarit e Indeksonline raportojnë se janë parë edhe ndihma të shpejta dhe shtim I forcave policore.

Mbrëmë u raportua për përmbyllje te aksionit nga MPB-ja maqedonase me bilanc tragjik./Indeksonline/

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=K_fZiQmv3-g” width=”560″ height=”315″]

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu