ROSU arreston Mentor Veliun, i intervistuari për rastin e Elvis Pistës

0
678

Veliu dhe Pista

Para pak çastesh Njësia Speciale e Kosovës (ROSU) ka arrestuar Mentor Veliun i cili kohë më parë ishte intervistuar për rastin e vrasjes së Elvis Pistës, kandidatit për deputet nga radhët e PDK-së.

Indeksonline mëson se ai është arrestuar afër zyrave të KEDS-it në qytetin e Rahovecit.

Ndryshe, Veliu në një intervistë për Indeksonline pati deklaruar se ai ishte mikë i mirë me të ndjerin Pista dhe nuk ka të bëjë aspak me vrasjen e tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu