Server: Grenell ka kaluar në anën e Serbisë

0
625

Eksperti i njohur amerikan per qeshtjen e ballkanit Daniel Server ka thënë se Grenell dhe Trump nuk jane e gjithë amerika madje ai ka thënë se tashme Grenell ka kaluar tërësisht në anën e Serbisë.

” Trump dhe Grenell nuk janë e gjithë Amerika. Edhe unë jam Amerika. Unë jam më miqësorë. Madje në këtë kohë kur Grenell ka kaluar tërësisht në anën e Serbisë”, ka thënë Server gjatë një interviste në emisionin Jeta ne Kosovë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu