Shfaqen grafite në kryeqytet: Dr Kadri Montana (Foto)

0
1006

Kadri Veseli

Pas grafiteve të dedikuara presidentes së vendit Atifete Jahjaga me mesazhe seksiste e që nxiti reagimet e shoqërisë dhe krerëve institucional, në sheshet e Prishtinës janë parë disa grafitë të reja të cilat për personazh kanë kreun e Kuvendit, Kadri Veseli.

Në grafitë është shfaqurVeseli duke qëndruar i ulur, ndërsa në mesazhin e bashkangjitur këtij grafiti shkruan: “ From OWL chilli 98-99 with love Dr. Kadri Montana”.

Ndryshe, Toni Montana njihet si udhëheqës i mafies më të madhe në Itali.

Kadri Veseli 1

Kadri Veseli 2

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu