Shfaqen grafite të reja në Prishtinë (Foto)

0
1048

Kadri veseli

Sot në rrugën “Rexhep Luci” dhe “Qamil Hoxha” janë parë grafite kushtuar kryetarit të Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, i cili ishte shef i SHIK-ut.

“Mc Donald’s, donator i SHIK-ut” dhe “Chuck Norrisi, Agjent i SHIK-ut”, janë dy grafitet ironizuese që sot janë parë sot në Prishtinë. /Indeksonline/

Grafiti 1

Grafiti 2

Grafiti 3

Grafiti 4

Grafitet me te hershme që jane pare ne Prishtine dhe Peje:

Grafiti i Hashes

Grafiti

Grafiti

Grafiti

Atifeti cullak kreit

Atifeti

Kadri Veseli

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu