Shiheni si i ikin policia franceze nga vëllezërit Kouachi (Video)

0
706

Islamistat

Video e re e cila tregon vrasësit e maskuar vëllezërit Said dhe Cherif Kouachi, që vranë 12 vetë në revistën satirike të Parisit javën e kaluar.

Është shfaqur video e re e vrasësve të gazetarëve në rrugët e Parisit duke e kryer sulmin e tyre në “Charlie Hebdo” javën e kaluar, transmeton lajmi.net.

Pamjet shfaqin persona të maskuar duke shtirë në policinë, teksa po merrnin arratinë pasi kishin vrarë 12 vetë në revistën satirike por ne kete Video shifet kjart se si Policia sguxon ta ndal makinen e terroristave por ik mbrapa dhe ua liron rrugen si kompromis për mos u ballafaquar me armet e tyre.

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=6aPQfPrJiYU” width=”560″ height=”315″]

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu