Shpërthime në Aeroportin e Brukselit (Foto) (VIDEO)

0
1041

Aeroporti Bruksel

Disa shpërthime janë dëgjuar në Aeroportin Zaventem të Brukselit.

Pas kësaj, siç raportojnë mediat e huaja, është bërë evakuimi i stafit dhe pasagjerëve.

Trafiku hekurudhor tek aeroporti gjithashtu është ndërprerë.

Sipas medieve të huaja, dyshohet gjithashtu edhe për të lënduar.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=y60wDzZt8yg” width=”560″ height=”315″]

Shperthim ne Bruksel

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu