Shqiptarve spo u ndahet gazepi neper kufit e Ballkanit

0
1084

Përveç kufirit në Merdarë me kolona të gjata mërgimtarët kosovar po përballen edhe në pikë kalimin Serbi – Hungari.

Indeks ka publikuar disa pamje për të cilat thotë se janë të kufirit Serbi – Hungari dhe akuzon Serbin per Abuzim.

Aty shihet që radha është tejet e gjatë dhe moti i dobët.

Ndryshe, në pikë kalimin në Merdarë mërgimtarët po presin me orë të tëra, e si duket me të njejtën situatë do përballen edhe në dalje të Serbisë dhe Shqiptarve spo u ndahet gazepi neper kufit e Ballkanit me vite te tera nga Injoranca e ketyre Shteteve postkomuniste.

Shqiptaret te njeiten tortur po e prjetoin dhe ne Kukes, ne Morican te Shkodres, ne qdo vend ku duhet te tregohet Pasaporta, Shqiptaret presin ne radhe.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu