Shtohet prezenca e Policisë në Jarinje

0
984

ROSU në veri.

Sipas këtyre burimeve, dhe krerët e Policisë kufitare ndodhen atje per te pritur Trenin!

Mësohet se janë urdhëruar punonjësit e të gjitha institucioneve në veri, të dalin në orën 19:00 në veri të Mitrovicës, për të marrë pjesë në arritjen e trenit.

Telegrafi ka provuar të kontaktojë zëdhënësin e Policisë së Kosovës, Baki Kelani, mirëpo komunikimi me te ka qenë i pamundur.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu