Si do të duket xhamia më e madhe në Kosovë (FOTO)

0
2007

Xhamia 1

Xhamia më e madhe në Kosovë e cila pritet të ndërtohet në qendër të Prishtinës konkretisht përballë Post dhe Telekomit të Kosovës si pas disa fotove do të duket, Kosova gjithnje e me shume po merre pamje te Arabis Saudite.

Imami i Drenasit, Osman Musliu ka publikuar disa fotografi në rrjetin social “Facebook” , se si do të duket xhamia më e madhe në Kosovë.

Xhamia 2

Xhamia 3

Xhamia 1

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu