Si manipulohet me vrasjen e Dino Asanaj (Video)

0
2125

Historia e Dino Asanajt: Zyrtarisht i vetëvrarë ?

Sonte në RTV Dukagjini është transmetuar pjesa e dytë e dokumentarit “Njëmbëdhjetë Thikat”, kushtuar vdekjes misterioze të Dino Asanajt, ish-Shefit të Agjencisë Kosovare të Privatizimit.

Sa para kishte dhënë Behgjet Pacolli dhe Remzi Ejupi për blerjen e Hotel Grand në Prishtinë? Dhe, si i humben ato para?

Në këtë dokumentar mund të kuptoni shumëçka nga raportet jonormale mes Dino Asanajt dhe bashkëshortes së tij, Adelina Reçicës. Dino madje pyeste shokët: “Çfarë raporte keni me gruan time? A ke fjetur me të”? Ndërsa, publikohen edhe mesazhet e Adelina Reçicës dhe Astrit Haraqisë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu