Skandaloze: Shikoni se si e ndotë ambientin ETC-ja e Ramiz Kelmendit (Video)

0
982

ETC

Një lexues ka dërguar një video ku shihet se si nga qendra tregtare ETC në Istog ndot ambientin, në video shihet një tym i zi në afërsi të qendrës tregtare

Ky tym ka ardhur si pasojë e djegies së mbeturinave të qendrës ETC, lexuesi ynë tregon që kjo ngjarje ka ndodhur ditën e Diel me 20 mars.

Shpresojmë që organet kompetente të shohin këto video dhe të marrin masa për parandalimin e ndotjes së ajrit, raporton Botapress..

Për më shumë shikojeni dhe vlerësojeni edhe vet:

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=xsr2fkZD4I0″ width=”560″ height=”315″]

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu