Skënderbeu arriti në Prizren

0
975

Shtatorja e heroit legjendar, Skënderbeu ka arritur në qytetin e Prizrenit.

Kjo shtatore do të zbulohet pikërisht në ditën e Flamurit Kombëtar dhe Pavarësisë së Shqipërisë, 28 nëntor, transmeton Indeksonline.WERBUNG

Indeksonline ka arritur të siguroj pamje nga momenti kur shtatorja e heroit legjendar arrin në qytetin e Prizrenit.

Në këtë qytet së shpejti do të vendoset edhe shtatorja e heroit kombëtar, Adem Jashari./Indeksonline/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu