Sot pritet të caktohet masa e sigurisë ndaj Murat Jasharit

0
960

Në orën 14 është caktuar seanca për Murat Jasharin, për t’u vendosur masa e sigurisë ndaj tij.

Lajmin për KTV e ka konfirmuar avokati i tij, Emrush Kastrati.

Kujtojmë se dje në orët e hershme të mëngjesit për plagosur me armë zjarri avokati Azem Vllasi, në derë të shtëpisë së tij.

Policia e Kosovës, pas pak orësh, ka arritur të arrestojë dy të dyshuar për këtë sulm, Murat Jasharin dhe Avni Llumnicën.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu