Takim me Bashkatdhetarë në Genève

0
866

Të nderuar bashkëatdhetarë :

Ju ftojmë që të merrni pjesë në takimin që do mbahet në Genève me Liderin e Lëvizjes “Vetëvendosje” Albin Kurti, takimin do ta mbajmë të Shtunen, më 07 Shtator 2013 në Avanchat – Salève, Rue François – Durafour 17, 1220 Les Avanchets / Genève, duke filluar nga ora 19.00.

E kush me shumë se neve bashkatdhetaret duhet të i gëzohemi këtij takimi me Liderin Albin Kurti, Aida Dërguti dhe Rexhep selimi kur dihet që tërë potencialin e vetë njerëzor e material e orientoj drejt betejave në trojet tona të pushtuara nga sllavëte e jugut dhe dualem fitimtar.

Ndaj ejani në këte takim për të patur rastin ti njihni për së afermi:

Albin Kurti

Krytari i Lëvizjes “Vetëvendosje”

Aida Dërguti

Nënkrytare e dytë e Lëvizjes “Vetëvendosje”

Rexhep Selimi

Deputet i Lëvizjes “Vetëvendosje”

Duke ju dëshiruar mirëseardhje  ju mirëpret krysija e VV –së

 

Për informata të metejshme,

[email protected]

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu