Takimi i radhës Kurti dhe Mustafa, nesër në orën 14:00

0
536

Gjatë ditës së nesërme në orën 14:00 në Kuvend, priten të takohen kryetari i Vetëvendosjes dhe ai i Lidhjes Demokratike të Kosovës Isa Mustafa.

Ky takim vjen pas takimit të mbajtur sot i cili zgjati në më shumë se 3 orë por takim i cili rezultoi edhe sot pa marrëveshje për bashkëqeverisje, njofton Radio Televizioni i Kosovës përcjellë Klan Kosova.

Poashtu VV-ja do të mbajë mbledhjen e kryesisënë orën 10:00, e cila u mbajt edhe sot.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu