Reagim: Taksist ilegal gjobiten në prishtin,ju konfiskohen tabelat!

0
1544

Me këto po krenohet ky kryetari që i la të bllokume 2 lagje te mëdha tek bunari i hajratit.

Reagon Qytetari i Prishtines Shkumbin Demolli, dikur mbeshtetes i Krytarit të Prishtines, Shpend Ahmetit.

Mbeten pa as 1 te ardhur,i ka mshel mijra biznese,e ka fundos Prishtinen si dhe tash e paska vendos me ja mar qat buk që e nxjerrin.
Marre marre,qe 19 vjet kët shtet e keni plaqkit,i keni debu mijra të ri nga Kosova,edhe sot krenoheni me plaqkitje.

Turpi ju mbuloft.

Shkumbin Demolli: Kryetari i Subjektit në ardhje LPN (Levizja Për Ndryshim)

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu