Tani në “treg” edhe prezervativi “Blerand” (FOTO)

0
1000

Kondomi

Në rrjetet sociale ka shpërthyer gallata me deklaratën e Ministrit Blerand Stavileci, i cili deklaroi se ata që kanë rrogë 300 euro nuk duhet të bëjnë shumë fëmijë.

Deklarata e tij ka nxitur humor në rrjetet sociale. Gallata ka shkuar deri aty sa është krijuar edhe një kondom i quajtur me emrin “Blerand”.

Kjo gjuhe e Stavilecit, të kujton gjuhen e Serbeve në vitet e 80-ta, ku nga Kuzhinat e Beogradit porositeshin Shqiptaret që mos te bein shume femij sepse jan vete fajtor për gjendjen e tyre te veshtir sociale, ky Stavileci sikur te jete shkolluar në Kuzhinat e Jugovines dhe ti kete patur Baballaret Jugosllav.

Kjo fyrje e Ministrit Stavileci që i ben nënave shqiptare, mund te thuash se esht e njejt me fyerjen e ministrit serb që i beri Nenave Gjakovare.

Kondomi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu